Squash – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

Squash

8:00 - 22:00

Szeroka oferta dla pragnących rozpocząć swoją squashową przygodę, ale też dla wytrawnych graczy, szukających godnych rywali.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Squash to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin sportu. W odróżnieniu od wielu innych dyscyplin sportowych, w squashu przyjemność możemy czerpać od pierwszych chwil gry, niezależnie od poziomu zaawansowania. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy cztery wysokiej jakości klatki do squasha, w tym jedną wyposażoną w miniwidownię wraz z zapleczem szatniowym. Gwarantujemy wysoki komfort i bezpieczeństwo gry.

Chcesz poprawić swoje umiejętności? Zostać lepszym graczem? Zarezerwuj lekcje z jednym z naszych wykwalifikowanych instruktorów już dzisiaj!
Dodatkowo do Waszej dyspozycji zajęcia sekcji squash dla dorosłych i dla dzieci, rozgrywki ligi squash oraz program „znajdź partnera do gry”.

W naszym Biurze Obsługi Klienta istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu: piłeczki do squasha, rakiet oraz okularów ochronnych.

Squash krok po kroku – czyli nigdy nie jest zbyt wcześnie ani zbyt późno, żeby zacząć przygodę na korcie !

  • Sekcje Squash dla dzieci – zajęcia w grupach prowadzone pod okiem najlepszych instruktorów Polskiej Federacji Squasha
  • Liga Squash – Park Wodny Squash Liga – to rozgrywki dla graczy, którzy wiedzą, czym jest wola zwycięstwa. Squash to sport dla ambitnych, więc zapraszamy do sprawdzenia swoich sił na korcie !

Nie wiesz, od czego zacząć? – zadzwoń do Biura Obsługi klienta i zapytaj – chętnie doradzimy, wskażemy kierunek, znajdziemy partnera do gry.

Nasz Park Wodny powstał z myślą o Tobie i dla Ciebie
Zaplanuj swój pobyt w Parku Wodnym i Hali Sportowej
Potrzebujesz informacji?

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Nasze pozostałe atrakcje

Centrum Wspinaczkowe Klif

Jedna z najwyższych ścianek wspinaczkowych w Polsce!Ścianka wspinaczkowa została zaprojektowana w ten sposób, aby mogły korzystać z niej osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.