Sekcje wspinaczkowe – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

Grafik

Sekcje wspinaczkowe

Rozkład zajęć

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30KWS KLIF
Grupa 1A
16:00
Adrian Jaciubek
Wspinaczkowe Przedszkole
Grupa 1
16:00
Piotr Ziaja
Pobierz grafik
Wspinaczkowe Przedszkole
Grupa 2
16:00
Krzysztof Karwot
Pobierz grafik
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 3
16:00
Mirosław Turek
Pobierz grafik
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 4
16:00
Dariusz Melaniuk
Pobierz grafik
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 6
16:00
Adrian Jaciubek
Pobierz grafik
KWS KLIF
Grupa 1A
16:00
Klaudia Kandzia
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 8
16:00
Dariusz Melaniuk
Pobierz grafik
Wspinaczkowe Przedszkole
Grupa 3
16:00
Mirosław Turek
Pobierz grafik
Wspinaczkowe Przedszkole
Grupa 4
16:00
Dawid Achtelik
Pobierz grafik
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 1
17:00
Piotr Ziaja
Pobierz grafik
KWS KLIF
Grupa 2B
17:00
Mirosław Turek
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 11
17:00
Dawid Achtelik
Pobierz grafik
17:30 - 18:00KWS KLIF
Grupa 2A
17:30
Adrian Jaciubek
KWS KLIF
Grupa 3A
17:30
Klaudia Kandzia
KWS KLIF
Grupa 2B
17:30
Mirosław Turek
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 5
17:30
Dariusz Melaniuk
Pobierz grafik
KWS KLIF
Grupa 3B
17:30
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 7
17:30
Adrian Jaciubek
Pobierz grafik
KWS KLIF
Grupa 2A
17:30
Klaudia Kandzia
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 9
17:30
Dariusz Melaniuk
Pobierz grafik
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 2
18:30
Piotr Ziaja
Pobierz grafik
Relaks na Klifie
Sekcja dla dorosłych

Grupa 3
18:30
Mirosław Turek
Pobierz grafik
Aktywny Nastolatek
18:30
Dawid Achtelik
19:00 - 19:30KWS KLIF
Grupa 4
19:00
Adrian Jaciubek
KWS KLIF
Grupa 4
19:00
Klaudia Kandzia
Relaks na Klifie
Sekcja dla dorosłych

Grupa 2
19:00
Adrian Jaciubek
Pobierz grafik
KWS KLIF
Grupa 3A
19:00
Klaudia Kandzia
Od Młodzika do Olimpijczyka
Grupa 10
19:00
Dariusz Melaniuk
Pobierz grafik
19:30 - 20:00Relaks na Klifie
Sekcja dla dorosłych

Grupa 1
19:30
Klaudia Kandzia
Pobierz grafik
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30