Zapraszamy do udziału w wakacyjnej edycji naszej ligi squash!
– START od 1 lipca do 31 sierpnia
– liga potrwa 9 tygodni
– rywalizacja – każdy z każdym po 2 mecze (mecz+ rewanż) w ramach 1 grupy
– ze względu na długą przerwę oraz tylko 1 dużą grupę nie przewidujemy turnieju kwalifikacyjnego
– koszty ligi zostały utrzymane bez zmian! (zapis 30 zł, wynajem kortu 35 zł/h)
– zapisy tak jak dotychczas w Biurze Obsługi Klienta w Hali Sportowej  32-393-39-51

Rankingi, informacje o rozgrywkach

Park Wodny Squash Liga to amatorska liga dla wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze squashem! Zapraszamy chętnych z Tarnowskich Gór i okolic do udziału w rozgrywkach.

Rywalizacja odbywa się w IV rundach. W każdej rundzie zawodnicy rozgrywają po 2 mecze każdy z każdym (mecz-rewanż). Zawodnicy podzieleni są na 5-6 osobowe ligi. Po każdej rundzie dwóch najlepszych awansuje do wyższej ligi a dwóch ostatnich spada do ligi niżej. Mecze rozgrywamy systemem Best of Five. Sety gramy do 11 punktów. W przypadku wyniku 10:10 gramy do 2 punktów przewagi.

Wpisowe do ligi wynosi 30zł a koszt wynajmu kortu na mecz ligowy to również 35 zł brutto/1h bez względu na porę dnia i dzień tygodnia. Przy wynajęciu kortu honorujemy karty (multisport, ok system, vanity).

Rozgrywki prowadzone są w ramach 3 edycji w każdym roku (wiosennej, letniej i jesienno- zimowej).

Przed rozpoczęciem rozgrywek, dla osób nowych lub chcących zapisać się do wyższej ligi przewidujemy turniej kwalifikacyjny, o którym informujemy z wyprzedzeniem.