Gimnastyka Korekcyjna – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

Gimnastyka Korekcyjna

INFO: 30 listopada 2021 kończy się współfinansowanie zajęć Gimnastyki Korekcyjnej. Od 1 grudnia  można kontynuować zajęcia odpłatnie.

Twoje dziecko spędza dużo czasu przed ekranem komputera lub telewizora? Coraz częściej skarży się na bóle pleców? Lekarz stwierdził u niego wadę postawy?
Nie czekaj – już dziś skorzystaj z oferty gimnastyki korekcyjnej dla dzieci.

Aby wziąć udział w zajęciach korekcyjno – kompensacyjnych nie trzeba umieć pływać. Zajęcia korekcyjne skierowane są zarówno do dzieci umiejących pływać, jak i dla tych mniej oswojonych z wodą. Zajęcia w wodzie nie tylko poprawią sylwetkę dziecka, ale również wpłyną na nie odprężająco. A to dopiero początek zalet. Łączymy elementy ćwiczeń korekcyjnych z nauką poruszania się w środowisku wodnym, dlatego udział w nich może wziąć każde dziecko bez względu na stopień zaawansowania.

Zajęcia każdej z grup odbywają się 2 razy w tygodniu, skierowane są do uczniów szkół podstawowych, prowadzone są w 15-osobowych grupach. Ćwiczenia w wodzie uzupełnione są o gimnastykę korekcyjną na lądzie.

Okres prowadzenia zajęć: grudzień 2021 – luty 2022. Staramy się o ponowne dofinansowanie zajęć od marca 2022.

Koszt: 150 zł/miesiąc

Grafik zajęć dla dzieci klas I – VII Szkoły Podstawowej, bez podziału na grupy:

Środy godz. 16:00 (basen) i czwartki godz. 15:15 (gimnastyka)

Start zajęć: 1 grudnia 2021

Zapisy: wystarczy wykupić karnet na dany miesiąc w kasach Parku Wodnego.

Zajęcia gimnastyki odbywać się będą na sali fitness na 1 piętrze Parku Wodnego. Czas trwania zajęć 45 minut. Proszę o zabranie stroju do ćwiczeń gimnastycznych oraz butów na przebranie.

Zajęcia na basenie – wejście przez kasy 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Czas trwania zajęć 45 minut. Czas na opuszczenie basenu po zakończeniu zajęć 15 minut. Opłata za przekroczenie czasu wg cennika. Rodzic może skorzystać z 15-minutowego, bezpłatnego biletu, aby pomóc w przebraniu się zarówno przed jak i po zajęciach.

Informujemy, że ze względu na aktualną pandemię wirusa, w przypadku wprowadzenia przez Rząd ograniczeń zajęcia mogą być przeniesione na inny termin lub zostać całkowicie odwołane.

45 min.
45 min.