ZAPISY – Sportowe Półkolonie w Hali Sportowej Zima 2022 + lista rezerwowa – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

ZAPISY – Sportowe Półkolonie w Hali Sportowej Zima 2022 + lista rezerwowa

02.02.2022

LINK DO ZAPISÓW: 

https://tiny.pl/9jzct

LINK DO LISTY REZERWOWEJ: https://docs.google.com/forms/d/1hNqnYi-Amn8FfHFMb9n5JRPTYgjawDBBe42UKRmssfY/edit

WAŻNE INFORMACJE:

1.Formularz przyjmuje zgłoszenia tylko do wyczerpania miejsc. W przypadku braku miejsc wyświetli się komunikat, że formularz nie przyjmuje zgłoszeń.

2.W jednym formularzu można zapisać więcej niż 1 dziecko, warunkiem koniecznym jest to aby, zapisywane dzieci były rodzeństwem.

3. Formularz przyjmuje łącznie 120 zgłoszeń – Ilość miejsc: 60 osób na I turnus i 60 osób na II turnus – w formularzu należy zaznaczyć na który turnus zapisuje się dziecko, oraz czy w przypadku wyczerpania miejsc na wybrany turnus zapisać dziecko na inny.

4. Po właściwym wypełnieniu formularza na ekranie wyświetli się informacja o przyjęciu zgłoszenia, a na wskazany adres mailowy wysłany zostanie automatyczny komunikat o przyjęciu zgłoszenia. Następnie należy oczekiwać na informację mailową o wstępnej kwalifikacji i konieczności dostarczenia dokumentów. W wiadomości mailowej znajdzie się informacja na który turnus dziecko zostało zakwalifikowane

5. Po wyczerpaniu miejsc w formularzu online, udostępniona zostanie lista rezerwowa.

6. Zgłoszenie dziecka nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na półkolonie. O przyjęciu dziecka na Półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostarczenie kompletu dokumentów w terminie, a także spełnienie wymogów ujętych w regulaminie.

 

Powrót do aktualności