Hala Sportowa tymczasowo nieczynna – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

Hala Sportowa tymczasowo nieczynna

09.09.2022

Burza, która 08.09.2022 r. wyrządziła wiele szkód w Tarnowskich Górach i okolicznych miejscowościach – nie oszczędziła też naszej Hali Sportowej. Część parkietu areny głównej została zalana, a przez całodniowe ulewne deszcze, kilka metrów od Hali Sportowej powstał parometrowy dół. W związku z tym, z przykrością informujemy, że zostaliśmy zmuszeni do tymczasowego zamknięcia Hali Sportowej. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie oszacować, jak długo utrzyma się ten stan rzeczy. Bezpieczeństwo klientów oraz naszych pracowników jest dla nas priorytetem – robimy wszystko, co w naszej mocy, by z obiektu móc korzystać w stu procentach bezpiecznie, dlatego na miejsce niezwłocznie zostali wezwani geofizycy ze specjalistycznym sprzętem.

Rezerwacje ścianki wspinaczkowej, kortów squasha czy areny głównej – zostają odwołane.

Prosimy pamiętać, że powyższa sytuacja dotyczy tylko i wyłącznie budynku Hali Sportowej, budynek Parku Wodnego – jest cały czas otwarty – czekamy na Państwa od 6:00 do 22:00 (wszystkie dni w tygodniu).

Mamy nadzieję, że owa sytuacja nie potrwa długo i lada dzień, znów będziemy mogli Państwa zaprosić do budynku Hali Sportowej. Wszystkie informacje będziemy niezwłocznie publikować na naszej stronie www i na naszym fanpage’u na Facebooku.

Powrót do aktualności