Zjeżdżalnie – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

Zjeżdżalnie

Pontonowa TROPICANA

Poczuj się jak Robinson Crusoe odkrywający nieznany ląd – przeżyj niesamowitą przygodę płynąc łodzią przez las tropikalny. Tylko u nas czekają na Ciebie wyjątkowe efekty wizualne i dźwiękowe spotykane wyłącznie w dżungli – soczyste odcienie zieleni, roślinność i odgłosy zwierząt tropikalnych.

Zjeżdżalnia pontonowa w klimacie dżungli z efektami audiowizualnymi to aż 101 metrów zjazdu! Jest rewelacyjną propozycją dla dzieci i dorosłych. Pontony zapewnią wszystkim niesamowitą moc atrakcji!

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona dla osób od 8 roku życia. Zjazd na pontonach jednoosobowych.

Szczegóły w regulaminie

Turbo KAMIKADZE

Niesamowicie szybka zjeżdżalnia o długości 72m, pełna efektów świetlnych i dźwiękowych, zapewni mnóstwo emocji fanom „szybkiej jazdy”. Gwarantuje dużą prędkość zjazdu i mocne wrażenia. Wewnątrz czekają was niespotykane dotąd efekty świetlne i audiowizualne.

Gwiezdne niebo, rozbłyski świetlne i animacje.

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona jest dla osób od 12 roku życia, sprawnych fizycznie ze względu na dużą prędkość zjazdu i związane z tym mocne wrażenia, zjazd w pozycji leżącej.

Szczegóły w regulaminie

Klasyczna KAKADU

Klasyczna wewnętrzna zjeżdżalnia o długości 47 metrów stanowi doskonałą atrakcję dla osób od 7 roku życia. Delikatny i przyjemny zjazd zapewni wyjątkowe wrażenia zarówno młodszym jak i nieco starszym dzieciom.

WAŻNE: Zjeżdżalnia przeznaczona dla osób od 7 roku życia.

Szczegóły w regulaminie.

Godziny otwarcia
8:00 - 22:00
Zobacz mapę Parku Wodnego