Agnieszka Piecuch – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści
Nasza kadra

Agnieszka Piecuch

Instruktorka jogi, pilates oraz rekreacji ruchowej- fitness nowoczesne formy gimnastyki. Z wykształcenia psycholożka od najmłodszych lat zakochana w aktywności sportowej. Oba obszary jej zainteresowań łączy -joga, która nie tylko pomaga poprawić zdrowie fizyczne, ale jest również świetna dla psychiki. Poprawne wykonywanie większości asan (pozycji w jodze) ułatwia silne centrum ciała tzw. core. W jogalates najważniejszy jest właśnie core. Jogalates nie tylko wzmacnia mięśnie głębokie brzucha i pozwala uzyskać równowagę wewnętrzną. Ponadto pięknie wysmukla ciało, więc polubią go ci, którym zależy na zgrabnej sylwetce. To także idealna metoda dla tych, którzy chcieliby poćwiczyć jogę, ale nie odpowiada im jej duchowy wymiar.

Aga jest pasjonatką biegania. Za swój największy biegowy sukces uważa wynik -1:32:15-uzyskany na Półmaratonie w Rybniku w 2023 roku. Aga jest wegetarianką kochającą zwierzęta, szczególnie koty.

„Pozycja, której najbardziej unikasz w jodze, jest tą, której Ci najbardziej potrzeba.” (The Little Red Book of Yoga Wisdom)