Oferta dla szkół – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

Oferta dla szkół

Forma ma znaczenie, czyli ciekawy WF na basenie, ścianie wspinaczkowej, kortach squash lub arenie głównej.

W-F wcale nie musi być nudny! Lekcje w-fu powinny być urozmaicone, tak aby zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
W Parku Wodnym i Hali Sportowej ciekawe lekcje organizujemy na ścianie wspinaczkowej, kortach squash, basenie i arenie głównej.

Co wybrać?

  • Wspinaczka to sport, który angażuje wszystkie partie mięśni, pomaga przezwyciężyć lęk i własne słabości, rozwija wolę walki i współzawodnictwa, uczy cierpliwości i pokory. Zajęcia na ścianie wspinaczkowej są doskonałą alternatywą zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym – (dla nich mamy wytyczoną strefę dziecięcą), ale też dla uczniów starszych klas i szkół ponadgimnazjalnych.
  • Squash – to sport, który wspomaga motorykę, jest dynamiczny i wymaga podejmowania szybkich decyzji. Zajęcia na kortach squash, są świetne zarówno dla dzieci młodszych jak i młodzieży.
  •  Zajęcia na arenie głównej – można tutaj uprawiać sporty zespołowe takie jak siatkówka, koszykówka, piłka nożna halowa, piłka ręczna, hokej. Gry i zabawy zręcznościowe.
    Również tenis stołowy.
  • Zajęcia na basenie – pływanie to jedna z najlepszych form aktywności fizycznej, działa kojąco na organizm, odciąża stawy, pomaga w korygowaniu wad postawy. Zajęcia na basenie przede wszystkim gry i zabawy w wodzie, zawiera elementy nauki pływania, dzieci mają możliwość skorzystania z wszystkich atrakcji w tym wodnego placu zabaw, zjeżdżalni wodnych, basenu ze sztuczną falą.

Zajęcia zorganizowane należy umawiać z wyprzedzeniem.
Szczegółowe informacje i rezerwacje są dostępne pod nr tel. 32 393 39 34

Załączniki:

Zasady korzystania z obiektu przez grupy zorganizowane