Akcja 100 dni do bikini – Park Wodny i Hala Sportowa Tarnowskie Góry
Przejdź do treści

Akcja 100 dni do bikini

15.02.2024

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i wyglądać HOT w bikini? 100 dni pozostało do lata, 100 dni na osiągnięcie wymarzonej wakacyjnej sylwetki. Weź udział w Metamorfozie, wyznacz sobie cel, do którego będziemy wspólnie dążyć!

Wskażemy Ci kierunek działania, udostępnimy bezpłatnie wybrane zajęcia Fitness, siłownię, basen, przygotujemy plan treningowy, wspólnie będziemy monitorować i publikować postępy.

W ramach akcji metamorfoza 100 dni do Bikini dwaj wybrani uczestnicy (kobieta i mężczyzna) akcji otrzymają darmowe wejścia na wskazane zajęcia 3 razy w tygodniu, a rezultaty ich ćwiczeń będą systematycznie publikowane na stronie www.parkwodny.com.pl i funpagach.

  • Akcja potrwa 100 dni od 14.03.2024 r. do pierwszego dnia lata – 22.06.2024 r.

  • Zgłoszenia do 100-dniowej metamorfozy potrwają od 20.02.2024 r. do 07.03.2024 r.

Zapoznaj się z regulaminem akcji i już teraz odkryj swoje nowe ja.

Wypełnij kartę zgłoszeniową i prześlij ją wraz ze swoim zdjęciem na adres mailowy marketing@parkwodny.com.pl

WAŻNE:

Bardzo prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń (tj. wypełnionej karty i zdjęcia sylwetki, zdjęcie powinno być aktualne w dowolnym stroju (aby móc wstępnie ocenić rodzaj sylwetki, nad którą będziemy pracować).

W przypadku wysyłania linku do mediów społecznościowych – należy wejść w zakładkę „ustawienia profilu” -> „link do twojego profilu” -> skopiowany link wysłać w mailu wraz ze zgłoszeniem.

Linki kopiowane bezpośrednio w oknie URL  – nie otwierają się w innych przeglądarkach.

Powrót do aktualności